JOURNEY P351 25x10-12 45J 4PR E

Kód: JOU2250P3514_

1 842 Kč
S DPH
Počet

  • Bezpečnostní zásady (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta")
Bezpečnostní zásady (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta")
  • Pravidla doručování (upravovat pomocí modulu "Klientská bezpečnost")
Pravidla doručování (upravovat pomocí modulu "Klientská bezpečnost")
  • Návratová politika (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta") Návratová politika (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta")

JOURNEY P350 je crossover pneumatika, která tlumí nárazy, zvyšuje jízdní komfort v nerovném a náročném terénu. Propracovaná konstrukce boční stěny chrání hranu pneumatiky a ráfek před poškozením. Silná, 6vrstvá struktura zvyšuje odolnost proti poškození a prodlužuje životnost. Má silniční homologaci. Je to dobrá pneumatika za nejnižší cenu na trhu.Pneumatika P351 je zařazena do skupiny čtyřkolek pro rekreační jízdy. Vyrobena z pokročilé gumové směsi, která zaručuje mimořádnou pevnost a odolnost proti poškození. P351 je čtyřvrstvá dopravní pneumatika s univerzálním použitím. Ideální pro čtyřkolové plavby a expedice, v různém terénu. Dokonale odvádí bahno, nabízí uživatelům dlouhou životnost a mimořádnou odolnost! Má silniční homologaci. Je to dobrá pneumatika za nejnižší cenu na trhu.

Journey pneumatiky vyábí firma Tianjin Wanda Tyre Group Co, Ltd .. Jedná se o dynamicky se rozvíjející společnost, kterou založil v roce 1988 Geng YunShun v Tianjin. Podílí se na výrobě jízdních kol, motocyklových pneumatik a speciálních pneumatik. Díky své tvrdé práci, inovaci a dobré pověsti se Wanda stala jednou z největších společností vyrábějících pneumatiky v Číně, která přizpůsobila kvalitu požadavkům v globálním měřítku. Pneumatiky JOURNEY mají velmi dobrý poměr cena / výkon a jsou atraktivním doplňkem nabídky pneumatik.

Před montáží pneumatik prosíme seznamte se z návodem "Doporučení pro montáž pneumatik na čtyřkolky". Nachází se zde on ZDE.zdjecie1.jpg zdjecie2.jpg

JOURNEY
JOU2250P3514_
50 ks

Parametry

Výška
25
Název
JOURNEY P351 25x10-12 45J 4PR E#
Šířka
10
Hmotnost
11
Index nosnosti
45
Index rychlosti
J
Rozměr kola
12
Sezona
letní
Výrobce
JOURNEY
Kod výrobce
JOU2250P3514
Typ
čtyřkolky
Hloubka běhounu
20
Rozměr
25x10-12

16 dalších produktů ve stejné kategorii: