DURO Go-kart HF242 10x4.50-5 4PR

Kód: DUG51045242__

586 Kč
S DPH
Počet

  • Bezpečnostní zásady (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta")
Bezpečnostní zásady (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta")
  • Pravidla doručování (upravovat pomocí modulu "Klientská bezpečnost")
Pravidla doručování (upravovat pomocí modulu "Klientská bezpečnost")
  • Návratová politika (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta") Návratová politika (upravte pomocí modulu "Zabezpečení klienta")

DURO motokáry HF242 10x4.50-5 4PRDURO HF-242 Excelerator je standardní náhradní pneumatika homologovaná OE (Original Equipment). Odolná proti oděru, zaručuje velmi dobrou přilnavost na dráze v širokém rozsahu teplot. Zvýšená tuhost pneumatiky zaručuje dokonalou přilnavost v zatáčkách. Hladký povrch pneumatiky (slick) se promítá do vynikající trakce i při vysokých rychlostech. Speciální konstrukce pneumatiky zabraňuje zkreslení tvaru po nafouknutí. Výsledkem je kontakt celého povrchu běhounu s dráhou a stabilní vedení motokáry

DURO - Mezinárodní koncern vznikl v roce 1945. Jeho kapitál je více jak 88 mln USd, zaměstnává 3700 pracovníků. Vlastní fabriky v Tchajvanu, Thajsku a v Číně, a dále vlastní pobočky v USA, Hong-Kongu a Singapuru. Koncert momentálně vyrábí celou paletu duši a pneumatik, ať už se jedná a výrobky pro jízdní kola, skútry, motorky, čtyřkolky, osobní, dodávkové a nákladní automobily, zemědělskou techniku, průmyslové stroje a motokáry. Koncern vyrábí pneumatiky vyšší třídy economy. Název DURO pochází z anglického slova Durabble, což znamená trvalé a firmu název zavazuje, proto všechny jeho výrobky se vyznačují pevnosti a prodlouženou výdrži v porovnání s konkurenci. A když k tomu připočteme atraktivní cenu, není divu, že zájem o značku DURA roste každým dnem. Pamatuj: Duro Ti dává náskok! Web výrobce: http://www.durotire.com.

Duro
DUG51045242__
50 ks

Parametry

Název
DURO motokáry HF242 10x4.50-5 4PR
Hmotnost
1
Sezona
letní
Výrobce
DURO
Kod výrobce
DUG51045242
Typ
motokáry

2 dalších produktů ve stejné kategorii: